Belvárosi Apartmanszálló, Kiskunfélegyháza

útitervbe

Belvárosi Apartmanszálló, Kiskunfélegyháza

Belvárosi Apartmanszálló, Kiskunfélegyháza (2. fotó)

Belvárosi Apartmanszálló, Kiskunfélegyháza (3. fotó)

Belvárosi Apartmanszálló elérhetősége:

Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca 2.

A kiskunfélegyházai Belvárosi Apartmanszálló bemutatása

Apartmanszállónk nyolc éve várja kedves vendégeit Kiskunfélegyháza belvárosában.

Hét apartmannal rendelkezünk, melyek foglaltság függvényében állnak vendégeink rendelkezésére.

Bookingpontcom értékelésünk 9.9, szallasponthu értékelésünk 10.0, tehát büszkén állíthatjuk, hogy a város legjobb minőségű szállását vehetik igénybe!

Foglalóink részére teljes körű megelégedettségi garanciát adunk apartmanjainkkal kapcsolatban! Ha kedves vendégünk kulcsátadáskor jelzi, hogy elégedetlen az általunk kínált szállás berendezésével/minőségével/elhelyezkedésével/tisztaságával, akkor az általa korábban esetlegesen megfizetett szállásdíjat bármiféle levonás nélkül maradéktalanul visszatérítjük, utólagos fizetés esetén pedig a lemondáskor egyébként fizetendő bánatpénz összegét teljesen elengedjük!

Tegyen próbára bennünket!

ÜZENET KÜLDÉSE